EATON 9355 UPS KA1012200000010
EATON 9355 UPS KA1012200000010
share
Specifications:
Physical Characteristics
Dimensions 48" Height x 12.80" Width x 33.50" Depth
Weight 609 lb Approximate
Form Factor Tower
Power Description
Input Voltage 220 V AC
Output Voltage 220 V AC
Load Capacity 8.84 kVA/9 kW
Input Voltage Range 220 V AC 3-phase